Zima przyszłości?

Kolejny raz zima zawitała do nas na 2 tygodnie. Najprawdopodobniej jest już hen-hen daleko… Czy właśnie to będzie zima przyszłości?

Jak tak dalej pójdzie do będzie trzeba zmienić szkolny rozkład pór roku na: 2 miesięczne lato,9 miesięcy nie wiadomo czego i 1 miesiąc prawdziwej zimy. Ten 1 miesiąc to i tak w porywach jak mieszka się w najcieplejszej części Polski. Miłośnicy zimy będą „srogo” zawiedzeni.

Nauczeni ostatnimi latami, jak tylko przyszedł mróz rzuciliśmy się w wir zimowych aktywności. Były narty jedne i drugie, łyżwy (trzeci rok z rzędu mamy tydzień odpowiednich warunków, potem natychmiastowa odwilż), weekendowe wypady w Sudety, a na koniec pożegnanie zimy w naszych pięknych Tatrach. Zobaczcie jaka lampa!

Kontynuujemy cykl utwierdzający nas w przekonaniu, że Polska ma mnóstwo do zaoferowania o każdej porze roku. A jak dopisuje pogoda to niezwykłe krajobrazy czekają na każdym kroku.

Jak szukacie więcej zimy to zajrzyjcie tu: Zachwycająca zima, Skitury na Kasprowym

Ta pozytywna zimowa energia musi nam wystarczyć na kolejne miesiące. Oby przyszłoroczna mroźna aura była choć odrobinę dłuższa:)

Chcesz być na bieżąco i nie przegapić kolejnej dawki naszych przygód?

Polub nas na FB. Bądźmy w kontakcie:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *